شنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

دانلود سیگنال Signal 7.9.1 پیام رسان خصوصی برای اندروید و آیفون

Signal – سیگنال یک پیام رسان خصوصی در سایت اندروید با استعداد فراوان برای حفظ حریم شخصی و ارتقاء امنیت مخاطبان است. این برنامه با تأکید بر رمزنگاری قوی ارتباطات، اطمینان حاصل می‌کند که هر گونه پیام یا تماس ارسالی از طریق این پلتفرم، به صورت کاملاً ایمن و محافظت شده انتقال پیدا کند. با رابط کاربری ساده و کاربرپسند، سیگنال امکانات پیشرفته‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، از جمله امکان ارسال پیام‌های مخفی و تنظیمات پیشرفته حریم شخصی.

این پیام رسان برخلاف سایر برنامه‌های همنشین خود، بدون نگرانی از تبلیغات یا جمع‌آوری اطلاعات شخصی عمل می‌کند. با توجه به روزرسانی‌های منظم و بهبودهای پیوسته، سیگنال تلاش دارد تا تجربه ارتباطی خصوصی و امن را به یک سطح بالاتر برساند. اگر به دنبال یک پیام رسان با محتوای بکر و تمرکز بر امنیت هستید، سیگنال را به عنوان گزینه‌ای اصلی در نظر بگیرید.

دانلود سیگنال Signal Private Messenger پیام رسان خصوصی برای اندروید و آیفون
  • پیام‌های متنی و صوتی، عکس‌ها، ویدئوها، استیکرها، گیف‌ها و فایل‌های خود را به‌صورت رایگان ارسال کنید. سیگنال از اتصال اینترنت تلفن همراه شما استفاده می‌کند، بنابراین از هزینه پیامک و پیام چندرسانه‌ای اجتناب می‌کنید.
  • تماس‌های صوتی و تصویری رمزگذاری‌شده و شفاف با دوستان خود بگیرید. تماس‌های گروهی برای حداکثر ۴۰ نفر پشتیبانی می‌شود.
  • با گفتگوهای گروهی تا ۱۰۰۰ نفر در ارتباط بمانید. با تنظیمات مجوز سرپرست، کنترل کنید که چه کسی بتواند مطلب پست کند و اعضای گروه را مدیریت کند.
  • استوری‌های تصویری، متنی و ویدیویی را که پس از ۲۴ ساعت ناپدید می‌شوند هم‌رسانی کنید. تنظیمات حریم خصوصی مسئولیت انتخاب دقیق افرادی را که می‌توانند هر یک از استوری‌ها را ببینند به شما واگذار می‌کند.
  • سیگنال برای حفظ حریم خصوصی شما ساخته شده است. ما چیزی در مورد شما و این‌که با چه کسی صحبت می‌کنید نمی‌دانیم. پروتکل سیگنال منبع باز ما به این معنی است که ما نمی‌توانیم پیام‌های شما را بخوانیم یا به تماس‌های شما گوش دهیم. هیچ فرد دیگری هم نمی‌تواند این کار را بکند. بدون درب پشتی، بدون جمع‌آوری داده‌ها، بدون به‌خطر انداختن امنیت.
  • سیگنال مستقل است و انتفاعی نیست؛ نوعی فناوری متفاوت از یک سازمان متفاوت است. ما به‌عنوان یک سازمان غیرانتفاعی 501c3 توسط کمک‌های مالی شما پشتیبانی می‌شویم، نه توسط تبلیغ‌کنندگان یا سرمایه‌گذاران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.