شنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

دانلود تردز 335.0.0.29.110 Threads آپدیت جدید برای اندروید + آیفون

Threads – تردز برنامه جدید اینستاگرام است که به صورت رایگان توسط متا برای اندروید و آی او اس(آیفون) عرضه شده است. Threads جایی است که جوامع گرد هم می آیند تا درباره موضوعاتی که امروز به آنها اهمیت می دهید تا آنچه که فردا پرطرفدار خواهد بود، بحث کنند. هر چیزی که به آن علاقه دارید، می‌توانید مستقیماً با سازندگان مورد علاقه‌تان و دیگرانی که همان چیزها را دوست دارند، دنبال کرده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید – یا دنبال‌کنندگان وفاداری برای خود ایجاد کنید تا ایده‌ها، نظرات و خلاقیت‌هایتان را با جهان به اشتراک بگذارید.

در تردز می‌توانید پست‌های متنی با حداکثر 500 کاراکتر بسازید و پست‌های حاوی عکس و ویدیو تا حداکثر پنج دقیقه منتشر کنید. تردز نسبتا مشابه توییتر است و رابط کاربری ساده‌ای شامل گزینه‌های لایک، کامنت، ری‌پست و اشتراک‌گذاری دارد. صفحه‌ی اصلی تردز همچون اینستاگرام شامل پست‌های پیشنهادی و پست‌های تولیدشده توسط فالووینگ‌های شما است. فعلا نمی‌توان پست‌های پیشنهادی و پست‌های فالویینگ‌ها را جداگانه در صفحات اختصاصی مشاهده کرد، اما ممکن است در آینده چنین قابلیتی به تردز اضافه شود.

دانلود تردز Threads آپدیت جدید برای اندروید + آیفون
  • به فالوورهای اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید: نام کاربری اینستاگرام و نشان تأیید شما برای شما محفوظ است. به طور خودکار همان حساب هایی را که در اینستاگرام دنبال می کنید با چند ضربه دنبال کنید و حساب های جدید را نیز کشف کنید.
  • دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید: یک موضوع جدید بچرخانید تا آنچه را که در ذهن خود دارید بیان کنید. این فضای شماست تا خودتان باشید و شما کنترل می کنید که چه کسی می تواند پاسخ دهد.
  • با دوستان و سازندگان مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید: به پاسخ ها بروید تا وارد عمل شوید و به تفسیر، طنز و بینش سازندگانی که می شناسید و دوست دارید واکنش نشان دهید. انجمن خود را پیدا کنید و با افرادی ارتباط برقرار کنید که به هر چیزی که به آن علاقه دارید اهمیت می دهند.
  • مکالمه را کنترل کنید: تنظیمات خود را سفارشی کنید و از کنترل‌ها برای مدیریت افرادی که می‌توانند محتوای شما را ببینند، به رشته‌های شما پاسخ دهند یا از شما نام ببرند استفاده کنید. حساب‌هایی که مسدود کرده‌اید از اینستاگرام منتقل می‌شوند، و ما همان دستورالعمل‌های انجمن را اجرا می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه به طور ایمن و معتبر با هم تعامل دارند.
  • ایده و الهام پیدا کنید: از توصیه‌های تلویزیونی گرفته تا توصیه‌های شغلی، پاسخ به سؤالات خود را دریافت کنید یا چیز جدیدی از گفتگوهای جمعی، رهبران فکری و کارشناسان صنعت بیاموزید.
  • هرگز لحظه ای را از دست ندهید: از آخرین روندها و رویدادهای زنده مطلع شوید. خواه در مورد موسیقی جدید، اولین نمایش فیلم، ورزش، بازی، نمایش های تلویزیونی، مد، یا جدیدترین محصولات منتشر شده باشد، هر زمان که نمایه های مورد علاقه شما موضوع جدیدی را شروع می کنند، بحث ها را بیابید و اعلان دریافت کنید.
  • شبکه های اجتماعی را باز کنید – به زودی: در آینده، راه‌هایی برای کشف محتوای بیشتر و دستیابی به مخاطبان گسترده‌تر وجود خواهد داشت: ما در حال برنامه‌ریزی ویژگی‌هایی هستیم که به شما امکان می‌دهد کاربران را در شبکه‌های اجتماعی باز و قابل تعامل جستجو، دنبال کنید و با آنها تعامل داشته باشید که معتقدیم می‌توانند آینده اینترنت را شکل دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.